Contact - De Groot en Slot

Contact

Hoofdkantoor

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met ons hoofdkantoor.

De Groot en Slot B.V.

Postadres:
Postbus 28
1720 AA Broek op Langedijk

Bezoekadres:
Westelijke Randweg 1
1721 CH Broek op Langedijk

0226 33 12 00
info@degrootenslot.nl 


Nieuwsbrief

Wilt u onze nieuwsbrief per e-mail ontvangen: klik hier voor de link naar het aanmeldformulier.

Verkoopteam

Heeft u vragen over rassen of teelt of bent u op zoek naar wederverkopers? Dan kunt u contact opnemen met een van onze accountmanagers:

Tom Langenberg
Noord- en Midden-Nederland

Tom Langenberg
E  t.langenberg@degrootenslot.nl
M  0646 258 634
Twitter @tomlangenberg

Wendy Hilhorst
Noord- en Midden-Nederland

Wendy Hilhorst (promotor)
E  w.hilhorst@degrootenslot.nl
M  0611 087 176
Twitter @HilhorstWendy

Rinus Struik
Zuid-Nederland en België

Rinus Struik
E  r.struik@degrootenslot.nl
M  0653 264 313
Twitter @rinusstruik1

Peter Vroegindeweij
Zuid-Nederland en België

Peter Vroegindeweij
E  p.vroegindeweij@degrootenslot.nl
M  0621 819 337
Twitter @P_Vroegindeweij

Bart Schriever
Zuid-Nederland

Bart Schriever
E  b.schriever@degrootenslot.nl
M  0625 640 315
Twitter @SchrieverBart

Angelique Ente
Verkoop binnendienst

Angélique Ente
E  a.ente@degrootenslot.nl
T  0226 331 271